Pomalu ale jistě začneme zvedat oponu naší nové kolekce triček

Jak říkáme celou dobu, Bonghemia není “weed merch”, zrovna tak nejsme CBD dealeři. Bonghemia vznikla jako life-style brand reprezentující 420 komunitu skrze kreativní tvorbu a myšlení v souladu s naší filozofií – tedy že 420 komunita je plná lidí s dobrým pohledem na svět a s dobrými úmysly. Pryč se stereotypem, že člověk s jointem v ruce to nikam nedotáhne.

Naše nová kolekce je stejně jako ta předešlá 100% českou výrobou, vlastní střihy, vlastní designy. Na kolekci společně pracovali lidé jiných profesích a jiných zálib, ale všechny společně spojovala společná myšlenka a cíl. Stejně jako joint.

Cílem bylo odprostit se od běžných barev a zároveň zachovat jednoduchost a eleganci. Barevné kombinace budeme však prozatím s prominutím tajit.

Každý, kdo toto triko bude oblékat, ponese i myšlenku. Myšlenku, že i přes dnešní uspěchanou dobu, kdy se každý snaží stát tím druhým a kdy follow má větší váhu než vlastní názor, tu existuje komunita lidí, více či méně propojená, která na svět kouká ze své vlastní perspektivy, se svými hodnotami a touhou tu něco zanechat. Dnešní doba, i přes svou složitou jednoduchost, nám nabízí milion možností něco dokázat. Planeta, po které chodíme, nám nabízí milion krásných scenérií, lavičkou v parku počínaje. Stačí se jen dívat a s dobrým srdcem si jít pro to, co chcete. Říkají, že ganja je prý droga. Nuže, nahoďte triko, zapalte brko a užívejte si život.

Nová kolekce soon.