Enter The Bonghemia

(420 chambers)

Bonghemia představuje komunitu lidí s láskou k undergroundu, konopné kultuře a kreativní tvorbě. Celá filozofie vychází k toho jednoho prostého slova, které však ukrývá celý koncept. Bonghemia.

Konopná kultura nabízí nabízí široký prostor, kde najít sám sebe.

Pod naší značkou najdete širokou nabídku konopných produktů, které vyrábíme v České republice za přísného dohledu kvality. Věříme, že přírodní kvalita je to nejlepší, co svému tělu i mysli dopřát. 

V limitovaných počtech vydáváme i řadu kolekcí oděvů, které šijeme v české dílně a dáváme jim originální střihy i design. Vystup s námi z řady a buď jedním z mála.

Klademe si za cíl, aby „Bonghemia“ vždy představovala kvalitu před kvantitou a spojovala komunitu po celém světě. 

První produkty Bonghemia byly limitované kolekce oblečení, jejichž výrobní proces udržujeme dodnes. Oblečení šijeme v malé dílně na severu Čech, kde se dostává prostoru lidem napříč všem generacím a pracovním schopnostem. Naše kolekce mají svůj originální střih a po zkompletování putují do Brna do další malé dílny, ve které se sítotiskem dokončí design. Nepodporujeme masovou výrobu reklamních triček, naopak zakoupením jakéhokoliv kousku z našich limitek se stáváte hrdými majiteli originálního produktu.